Bio Ionic Pro Dryer Black

Bio Ionic Pro Dryer Black

Bio Ionic Pro Dryer Black

Popis produktu:

Bio Ionic Pro Dryer Black - Iontový fén na vlasy

nejlehčí a nejvýkonnější fén který existuje!
Výkon 1875 Wattů - 590 g
Vlastnosti a výhody technologie PowerLight™:

Výkonnější než kdy předtím
Silný proud vzduchu pro rychlé sušení bez poškození
Odlehčený pro pohodlné celodenní používání
1875W A.C. motor s delší výdrží
Uhlazující Nano Beads urychlují sušení a vlasy jsou díky nim lesklé, jemné a hydratované
Nanoiontový minerál hydratující a vyživující vlasy
Negativní ionty vlasy čistí a dezodorizují (zbavují načichnutí)
Infračervené teplo snižuje dobu sušení
590 g
Minimalizuje krep a statický náboj vlasů
Zapínač na zchlazení – jednorázovým zmáčknutím vypínače a uvolněním spustíte studený vzduch; opětovným kliknutím a uvolněním spustíte horký vzduch.
 

Patentované nano-iontové (Nano-Ionic™) kondicionérové fény Bio Ionic představují převratný krok vpřed ve vysoušení vlasů. Tyto fény umožňují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratovat. Vysušují do hladka, a to o polovinu rychleji než běžné fény a bez tepelného poškození. Jsou lehké a tiché, uhladí kudrnaté, suché a statické vlasy. Přidají objem a obnoví lesk vlasů. Maximálního výsledku dosáhnete použitím fénu Bio Ionic současně s kartáči Bio Ionic.
 
Čím se PowerLight™  profesionální fén na vlasy liší od ostatních?
Fén PowerLight™  funguje na principu patentované nano-iontové hybridní technologie, která je nejnovějším druhem minerální technologie Natural Ion Complex™ (Komplex přirozených iontů). Náš systém směsi hybridních minerálů využívá revoluční molekulární nanotechnologie, která produkuje přirozené záporné ionty s vysokým nábojem dosahujícím pětinásobku předcházejících hodnot. Tento systém zároveň využívá vysoce intenzivní infračervené energie (Far Infrared Energy) za účelem nejrychlejšího vysušení spolu s nejlepšími možnými regeneračními účinky pro vlasy. Výsledkem je extra rychlé vysušení vlasů bez jakéhokoliv poškození, a vlasy jsou navíc jemné, lesklé, zdravé a dobře hydratované.
 
Intenzivní infračervená energie(Far Infrared Energy) zabezpečí jemný přenos tepla na povrch vlasů, čímž zabezpečí extra rychlé vysušení směrem zevnitř a zároveň zanechává vlasy regenerované a jejich povrch zůstává celistvý a bez kudrn.
 
Jak to funguje: 1) Fény vyzařují přirozené zdravé ionty a infračervené náboje 2) Přirozené ionty rozrušují shluky molekul vody a tak 3) více vlhkosti může proniknout do struktury vlasů a zbytek se snadněji vypaří. 4) Infračervená energie vysušuje vlasy směrem zevnitř. 5) Hydratované vlasy jsou hladké, lesklé a hedvábné.
 
Váha    590,00 g
Výkon    1875 W
Hmotnost    590 g
Nano-iontové technologie    Ano
Iontovou turbo hlavici    Ano
Zapínač na zchlazení    Ano
Obsahuje 2 iontové nástavce    Ano
Uhlazující Nano Beads    Ano
Dvojí nastavení napětí    Ne
Skládací rukojeť    Ne
Typ vlasů    Vhodný pro vsechny typy vlasů
.

Dostupnost: 4 dny

Běžná cena: 0 0
Cena: 3.849
Přepočítat na Eura
Nákupem získáváte: 38,5 bodů
38,5

ks

NAŠE HISTORIE

Již více než dvě desetiletí je společnost BIO IONIC v oblasti vlasových nástrojů a iontové technologii jedním z nejlepších. Naším zaměřením bylo podpora stylistů a poskytování kvalitních nástrojů zaměřených na vlasy. S odhodláním dosáhnout vysokých kvalit neustále nastavujeme průmyslové standardy na nové úrovně. Vlastní směs minerálů v našich produktech podporuje zdravé, hydratované vlas, které lze je nalézt pouze v nástroji BIO IONIC. Molekuly vody jsou rozděleny podle našeho unikátního minerálního komplexu, který jim umožňuje vlasům vstřebat vlhkost pro jedinečnou hladkou povrchovou úpravu.

Co je to negativní iont?

Ionty jsou atomy, které získaly nebo ztratily elektron a získaly energii. Pozitivní ionty ztratily elektron a jsou považovány za nezdravé, nacházejí se i v toxických látkách.

Negativní ionty získaly elektron a výrazně pomáhají ke zlepšení nálady, energetické úrovně a celkovém zdraví.

Jak Bio Ionic® používá negativní ionty?

Bio ionic využívá pokročilou přirozenou iontovou technologii, která rozkládá molekuly vody, aby dodávala rychle zdravé, hydratované vlasy.

Natural Volcanic Rock Minerals : působení Bio Ionic Luxe Pro Styling Collection jsou jedinečně vylepšené, aby vypouštěly negativní ionty, které řídí drobné molekuly vody hluboko do vlasů. Vlasy se hydratují a kondicionují zevnitř, zatímco vnější kůžičková vrstva je plochá a hladká, zachytávající vlhkost a dodává živý lesk.

 

NanoIonic™ Minerals : vlivy Elite Pro Styling Collection vyzařují negativní ionty, které rozkládají vodní klastry hluboko do vlasů. Tyto mikronizované molekuly vody pronikají vlasy za extrémní hydrataci a dodávají jim hedvábný, hladký pocit.

 

 

24K zlatý keramický minerální komplex : do Bio Ionic GoldPro Styling Collection. 24K Gold zajišťuje konstantní a rovnoměrné rozložení tepla v každém nástroji, zatímco Keramický minerální komplex přináší vlhkost a lesk.

Video průvodce nákupem
Nakupujte tam, kde to znáte. Nakupujte tam, kde to znáte.

 

664.29 0€

 

154.88 0€

 

156.09 0€

 

544.5 0€

 

325.49 0€

  2190 0

 

2649.9 0€

 

1439.9 0€

Oleje na vousy

Oleje na vousy

Oleje na vousy ...více

BaByliss PRO

BaByliss PRO

NAŠE VÁŠEŇ Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! ...více


Nahorů