ARGAN SUBLIME nemastný olej

ARGAN SUBLIME nemastný olej

ARGAN SUBLIME nemastný olej

Popis produktu: ARGAN SUBLIME nemastný olej na tělo,obličej a ruce 100ml víceúčelový parfémovaný olej 99% přírodních složek   má lehkou a jemnou vůni bergamonu, růžového oleje a jasmínu rychle se vstřebává do pokožky, takže tělo, obličej a ruce jsou na pocit hladké, neuvěřitelně jemné a nádherně voňavé základní rostlinné složky: arganový olej 33%, avokádový olej 33%, makadamiový olej 33% NEOBSAHUJE PARABENY A SILIKONY   NA TĚLO  - nansete na pokožku ihned po sprchování, aby se olej mohl lépe vstřebat. Ideální k masáži. Lze používat i u dětí, olej byl dermatologicky testován. NA RUCE - několik kapek i na nehty a jejich okolí. Poskytuje vitamíny a rychle se vstřebává. NA OBLIČEJ - přidejte kapku do vašeho oblíbeného krému. Olej chrání proti stárnutí, vyhlazuje vrásky a zvyšuje pružnost pokožky. Chrání rty zejména za chladného počasí.

Dostupnost: Skladem - odesíláme ihned

Běžná cena: 0 0
Cena: 431
Přepočítat na Eura
Nákupem získáváte: 4,3 bodů
4,3

ks

Farmavita je italská společnost, která úspěšně funguje na trhu profesionální vlasové kosmetiky již déle než 30 let. Během této doby výrobky, díky své vynikající kvalitě, získaly mezinárodní uznání a vyváží se do více než 70 zemí. Nepřetržitý výzkum, pečlivý výběr surovin a obrovská zásoba připravených aktivních receptur umožňují, aby tato společnost každoročně přivedla na kosmetický trh co nejvíce inovativních přípravků vysoké kvality, které jsou schopné plnit požadavky a očekávání zákazníků ze všech kontinentů.

 

192.39 0€

Původní cena: 399 0

410.19 0€

Původní cena: 189 0

192.39 0€

  119 0

 

143.99 0€

 

143.99 0€

Oleje na vousy

Oleje na vousy

Oleje na vousy ...více

BaByliss PRO

BaByliss PRO

NAŠE VÁŠEŇ Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! ...více


Nahorů