Alterna Bamboo Volume Uplifting Hair Spray 75ml

Alterna Bamboo Volume Uplifting Hair Spray 75ml

Alterna Bamboo Volume Uplifting Hair Spray 75ml

Popis produktu:

Alterna Bamboo Uplifting Root Blast, 75ml - objemový oživující sprej

Alterna Bamboo Energetická vzpruha pro kořínky, 75ml

Šoková terapie - okamžitá vzpruha vlasových kořínků. Bambusový sprej dodává sílu a objem slehlým vlasům bez života. Zvedá vlasy od kořínků a dodává jim plnost.

Použití: Aplikujte do suchých vlasů ze vzdálenosti 15-20cm do jednotlivě oddělovaných vlasových pasáží. Aplikaco směřujte ke kořínkům.

Dostupnost: Skladem - odesíláme ihned

Běžná cena: 0 0
Cena: 199
Přepočítat na Eura
Nákupem získáváte: 2 bodů
2

ks

Jak vybrat správnou velikost ?

Jak vybrat správnou velikost ?


BAMBOO
SMOOTH – SHINE – VOLUME – UV+ – STYLE – MEN - BEACH
Každý produkt z řady BAMBOO obsahuje bio výtažek z bambusu, který je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Bambus vlasy posiluje, ozdravuje a intenzivně hydratuje, aniž by je zatěžoval. Obnovuje přirozenou schopnost vlasů odolávat každodenním nepříznivým vlivům okolního prostředí. Výtažek z bambusu je pak spojen s další účinnou složkou (kend olej, výtažek z kořene maca, indický angrešt) pro řešení specifického problému. Výrobky řady BAMBOO nesou ochrannou známku Fairtrade a jsou certifikovány podle přísných pravidel společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny přípravky z řady BAMBOO poskytují ochranu před UV zářením a tepelným poškozením, zároveň chrání barvu před vyblednutím.
Video průvodce nákupem

 

143.99 0€

Původní cena: 198 0

191.18 0€

 

143.99 0€

Oleje na vousy

Oleje na vousy

Oleje na vousy ...více

BaByliss PRO

BaByliss PRO

NAŠE VÁŠEŇ Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! ...více


Nahorů