Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil 50ml

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil 50ml

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Pure Treatment Oil 50ml

Popis produktu:

Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil 50ml

Ošetřující olej proti krepacení vlasů 50 ml

Tento přírodní olej s obsahem nezbytných živin se okamžitě po aplikaci vstřebává. Lze jej použít jako intenzivní ošetření nebo před stylingem. Předchází krepacení, vlasům dodává oslnivý lesk, chrání barvu.

Klinicky prokázáno: 75% zákazníků upřednostnilo Bamboo Smooth Kendi Oil před produktem s oblíbeným arganovým olejem.*

Použití:

Jako péče: intenzivní desetiminutová terapie pro hloubkovu výživu a ozdravení vlasů. Sceluje roztřepené konečky a regeneruje vlasy poničené působením okolního prostředí či chemie. Jednou až dvakrát týdně vetřete v dostatečném množství do suchých vlasů. Nechte působit 10 minut a poté umyjte šamponem.

Před stylingem: nepostradatelný pomocník, který ochrání barvu a vlasy před UV zářením. Vlasy po jeho použití odolávají vlhkosti, jsou hladké a krásně se lesknou. Naneste malé množství do vlhkých vlasů a upravte jako obvykle.

* Preference na základě ceny a účinků (krepacení, hladkost, jemnost a lesk).

Dostupnost: Skladem - odesíláme ihned

Běžná cena: 0 0
Cena: 269
Přepočítat na Eura
Nákupem získáváte: 2,7 bodů
2,7

ks

Jak vybrat správnou velikost ?

Jak vybrat správnou velikost ?


BAMBOO
SMOOTH – SHINE – VOLUME – UV+ – STYLE – MEN - BEACH
Každý produkt z řady BAMBOO obsahuje bio výtažek z bambusu, který je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Bambus vlasy posiluje, ozdravuje a intenzivně hydratuje, aniž by je zatěžoval. Obnovuje přirozenou schopnost vlasů odolávat každodenním nepříznivým vlivům okolního prostředí. Výtažek z bambusu je pak spojen s další účinnou složkou (kend olej, výtažek z kořene maca, indický angrešt) pro řešení specifického problému. Výrobky řady BAMBOO nesou ochrannou známku Fairtrade a jsou certifikovány podle přísných pravidel společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny přípravky z řady BAMBOO poskytují ochranu před UV zářením a tepelným poškozením, zároveň chrání barvu před vyblednutím.
Video průvodce nákupem
Oleje na vousy

Oleje na vousy

Oleje na vousy ...více

BaByliss PRO

BaByliss PRO

NAŠE VÁŠEŇ Po mnoho desetiletí jsme byli v kadeřnických službách poskytujících služby krásy a péče o vlasy a díky profesionálům, jako jste vy, nadále pracujeme s nadšením pro dnešní i budoucí krásu! ...více


Nahorů